Podarilo sa

30.4.22 sobota – ŽILINA – Zbierali sme podpisy pod našu občiansku petíciu aj  na protestných zhromaždeniach v Košiciach 21. apríla, v Žiline 30.apríla a tiež v Bratislave pred NRSR

30.4.22 sobota – ŽILINA – Zbierali sme podpisy pod našu občiansku petíciu aj  na protestných zhromaždeniach v Košiciach 21. apríla, v Žiline 30.apríla a

21.4.22 štvrtok Košice+Piešťany

10.4.22 nedeľa – BRATISLAVA. Slavín predseda petičného výboru Miroslav Kollár

2.4.2022 sobota – ZLATÉ MORAVCE. Napriek výstrahám o hroznom počasí sme so spriatelenými občianskymi hnutiami boli opäť s Vami diskutovať. Na Námestí Andreja Hlinku však vládla pohoda a neľutujeme: ďakujeme za každý podpis i konštruktívny podnet.

31.3.2022 štvrtok – BRATISLAVA. V rešpektovanej relácii Téma dňa na TA3 ste si mohli vypočuť fakty o našej petícii i vojenskej zmluve DCA od predsedu petičného výboru Ing., Mgr. Miroslava Kollára, MPH. Moderuje redaktor Peter Bielik TU:

12.3.2022 sobota – KOŠICE. Už tradične v sobotu popoludní sme sa vybrali za Vami do Košíc.

Celý záznam z petičného zhromaždenia si môžete pozrieť tu:

24.2.2022 štvrtok – BRATISLAVA. Šnúru petičných zhromaždení s podporujúcimi združeniami sme odštartovali symbolicky na Námestí Slobody pod oknami Úradu vlády práve v deň vypuknutia vojenského konfliktu na Ukrajine.

Srdcervúce prejavy o historických poučeniach, dopadoch armády na životné prostredie i pravdepodobnom neblahom vývoji pre Slovensko a jeho občanov si môžete pozrieť zo záznamu obetavých aktivistov tu:

7.2.2022- BRATISLAVA: V pekelnom počasí sme ustáli tlačový brífing pred Národnou radou SR. Petičný výbor predstavil petíciu i naše argumenty proti vládnej vojenskej zmluve s USA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *